Click for Istanbul, Turkey Forecast

Click for Makkah, Saudi Arabia Forecast

Click for Madinah, Saudi Arabia Forecast

Altuğlar Turizm
Seyahat Acentası

 
12.TEMMUZ 2017 DOĞU KARADENİZ TURU

                           DOĞU KARADENİZ TUR PROGRAMI

 

      Mavi ile yeşilin kucaklaştığı, pınar ile ırmakların buluştuğu, kemençelerin konuştuğu, güzelim Karadeniz’i görme heyecanı ile  .............................................. Çarşamba akşam DENİZLİ’den   hareket edilecek.

1.GÜN: .......................................... Perşembe Sabah saatlerinde Çorum’da serbest sabah kahvaltısı (Ekstra) ve  Çorum’da bulunan Hıdırlık Mevkii ( Sahabeden Kereb-i Gazi-Suheybi Rumi-Hazreti Übit hz.lerine )ziyaret müteakip Tarihi Çorum Ulu Camii ( Murad-ı Rabi Camii) ziyaret sonrası Şehzadeler Şehri Amasya’ ya doğru yol alıyoruz. Öğle yemeği ve şehrin tarihi mekânları olan Kale – Kale evleri – Amasya evleri – 2.Beyazıt Külliyesi Camii-İmaret Medrese –Minyatür Amasya Panoraması ve Yeşilırmak’ ı gezerek Samsun güzergâhı ile Ünye’deki Çakır Tepesinde beş çaylarına alarak yorgunluğumuzu atıyoruz. Ve Ordu’daki  Otele yerleşerek akşam yemeği ve istirahat

2.GÜN:....................................Cuma Sabahı Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Giresun güzergahı ile Trabzon’daki Sümela Manastırını gezerek Uzungöl’e geçiyoruz.Gezinti sonrası buradan  Konaklama yerimize ve akşam yemeği Sultan Murat yaylasında 

3.GÜN :...................................... Cumartesi   yayladaki sabah sporu ve yürüyüşten sonraki kahvaltıya müteakip bir yayladan diğer bir yaylaya giderken yol üzerinde bulunan Çay İşletme tesislerine uğrayıp çay imalatı hakkında bilgi alıyoruz. Rize güzergahı ile Ayder yaylasına çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Fırtına Vadisindeki  otelimizde.

4.GÜN :..................................... Pazar sabahı otelimizde alacağımız kahvaltıya müteakip sınır kapısına doğru hareket ediyoruz.Günü birlik Batum seyahatimizi tamamlayarak Rize yöresindeki otelimize yerleşerek akşam yemeklerimizi alıp istirahata geçiyoruz.

5.GÜN:................................ Pazartesi yine otelde alacağımız son  kahvaltı sonrası Rize’den Trabzon’a geçiyoruz.Trabzon’da Ayasofya Camii-Atatürk Köşkü ve Trabzon meydanında serbest zamana müteakip Ordu’ya hareket ediyoruz.Yol güzergahımızda bulunan Akçaabat’a Uğrayarak öğle yemeğini meşhur Akçaabat köftesi alıyoruz.Yemeğe müteakip Ordu’da Teleferikle Boztepe’ye çıkarak çaylarımıza yudumluyoruz.Buradan konaklama yerimiz olan Samsun’a gelerek otelimize yerleşiyoruz.

6.GÜN:..................................... Salı sabahı otelde alacağımız son kahvaltı sonrası Atatürk’ün Bandırma vapuru ve Sahilde kısa bir yürüyüşe takiben İlk adım kurtuluş yolu ve panaroma gezisine takiben Sinop’a geçiyoruz.Sinop’da tarihi Sinop Cezaevi Alaadin Selçuklu eseri Alaaddin Camii ve Seyyid Bilal türbesine ziyaret sonrası son gezi yerimiz olan Kastamonu’ya geçiyruz.Burada Nasrullah Camii-Aşıklı Sultan (Yanık ayak)-Şeyh Şaban-ı Veli’ye Ziyarete müteakip artık gezimizi tamamlamış oluyoruz.Denizli’ye dönüş yolculuğumuz başlıyor sabah saatlarında Denizli’de oluyoruz.

 

ÜCRET : ikili ve üçlü odalarda konaklamalı kişi başı:........................TL

06-11 yaş arası anne ve baba ile aynı odada :                 .........................TL   

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:                                   ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

* Ulaşım ve rehberlik                                                     *Müze ve ören yerlerine giriş

* Konaklama (oteller)                                                     * Otellerdeki ekstralar

* 5 Sabah Kahvaltısı   *5 Akşam Yemeği                      *  Minibüs Ücretleri-Teleferik ücreti

* Zorunlu Seyahat  Sigortası                                          *  Yol esnasında yoldaki yeme ve içmeler

* Otobüsteki su ve sıcak ikramlarımız.                           *  Yurt dışı çıkış pul Ücreti

  * Batum Ulaşım ve Rehberlik                                         * Öğle yemekleri   

 

NOT: Seyahata çıkarken mutlaka kimliklarinizi almayı unutmayınız.Batum’a çıkış yapamazsınız

Katılmak için lütfen burayı tıklayınız.

 
 
Ulu Çarşı Kat:3 No: 70  DENİZLİ / TR
Telefon: +90(258) 242 20 90  Faks: +90(258) 263 62 92
GSM: +90(533) 308 39 37

 

Sitemiz 01/05/2007 tarihinden beri 433839 sayfa gösterimi aldı.